TEL: +48 605 26 33 99 ul. Podgórna 43a / 2 Zielona Góra

OFERTA

Laserowe usuwanie owłosienia, przebarwień, laserowe odmładzanie skóry

Szeroki zakres usług, jaki proponujemy naszym Klientom, sprawia, że nasz gabinet kosmetyczny cieszy się dużą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn. Specjalnością Newbello jest między innymi fotoodmładzanie metodą klasyczną oraz fotoodmładzanie dynamiczne SSR. Biostymulacja skóry za pomocą lasera pozwala pozbyć się drobnych zmarszczek i popękanych naczynek. Laserowe usuwanie przebarwień to zabieg kierowany do osób, które chcą cieszyć się gładką, zdrową skórą. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, polecamy kompleksową kurację - wówczas laserowe odmładzanie skóry poprzedza mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny.

Wiedząc o tym, że każda skóra jest inna, zawsze indywidualnie dostosowujemy zabiegi do klienta. Usuwanie przebarwień poprzedzone jest więc doborem właściwych, bezpiecznych parametrów fali świetlnej - dzięki temu zabiegi odznaczają się zawsze dużą skutecznością. Proponujemy Klientom także zamykanie naczynek za pomocą terapii Intensywnie Pulsującym Światłem. Bezinwazyjny zabieg całkowicie bezpieczny dla skóry to propozycja dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zamaskować pajączki lub rumień. Wdrażamy nowoczesne technologie, które sprawiają, że dobre rezultaty zabiegów są możliwe do uzyskania w krótkim czasie. Wśród najnowocześniejszych metod nieinwazyjnego odmładzania skóry znajduje się mezoterapia bezigłowa, pozytywnie wpływająca na kondycję skóry. Dzięki niej możliwe jest zmniejszenie cellulitu bez konieczności interwencji chirurgicznej. Nasza oferta obejmuje także depilację - stuprocentowo dokładne usuwanie owłosienia pastą cukrową Royx Pro, jak i epilację laserową SHR, fotodepilację IPL oraz elektrokoagulację. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.


Depilacja

Najnowocześniejsza na rynku, niezwykle skuteczna metoda trwałej depilacji zbędnego owłosienia, która wreszcie, prócz ciemnych i grubych włosów, pozwala także na usunięcie nieosiągalnego dotąd owłosienia jasnego, cienkiego i rudego. Epilacja ta jest całkowicie bezbolesna, bezpieczna również dla skóry wrażliwej, likwidująca uporczywy problem wrastających włosków. Zabiegi można wykonywać przez cały rok, bez względu na opaleniznę, gdyż światło słoneczne oraz lamp UV nie stanowi przeciwwskazania. Spektakularne efekty redukcji owłosienia są widoczne już po pierwszym zabiegu. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działnia zabiegu.

Nazwa Cena
Obszar miedzy brwiami 49 zł
Wąsik 49 zł
Broda 49 zł
Szyja 49 zł
Kark 49 zł
Klatka piersiowa 149 zł
Okolice brodawek 49 zł
Brzuch cały 149 zł
Linia brzucha 79 zł
Bikini 129 zł
Bikini głębokie 199 zł
Uda 199 zł
Łydki 199 zł
Pachy 129 zł
Ramiona 99 zł
Przedramiona z łokciem i dłonią 99 zł
Plecy (barki) 149 zł
Plecy (część lędźwiowa) 149 zł
Pośladki 149 zł
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2.
Usuwanie owłosienia za pomocą światła IPL jest oparte na produkowaniu energii świetlnej, która pochłaniana jest przez melaninę włosa, co powoduje uszkodzenie mieszka włosowego energią cieplną poprzez koagulację i niszczenie jego komórek. Zabieg fotodepilacji działa na zasadzie selektywnej fototermolizy, która nie niszcze skóry, a skupia się na osłabieniu mieszków włosowych, co w efekcie hamuje wrost włosów, prowadząc do ich całkowitego zaniku. Efekt widać po pierwszym zabiegu. Aby efekt był trwały należy poddać się kilku zabiegom, których ilość zależy od fototypu skóry klienta, właściwości owłosienia, partii ciała poddanej depilacji, płci i wieku klienta, a także jego profilu hormonalnego.

Nazwa Cena
Wąsik 49 zł
Broda 49 zł
Twarz cała 99 zł
Szyja 99 zł
Klatka piersiowa 99 zł
Brzuch cały 99 zł
Linia brzucha 69 zł
Bikini 99 zł
Ręka 99 zł
Uda 99 zł
Łydki 99 zł
Pachy 99 zł
Ramiona 99 zł
Przedramiona z łokciem i dłonią 99 zł
Barki 99 zł
Plecy (część górna) 99 zł
Plecy (część dolna) 99 zł
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2.
Pasta Cukrowa ROYX PRO pielęgnuje i peelinguje - wraz z każdym oderwaniem pasty zrywany zostaje martwy naskórek sprawiając, że skóra po depilacji staje się gładka i delikatna. Pasta Cukrowa ROYX PRO jest bezlitosna dla każdego włoska. W przeciwieństwie do depilacji woskiem - włosy wyrywane są zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu, co minimalizuje ryzyko wrastania oraz występowania podrażnień. Aplikację pasty cukrowej można powtarzać wielokrotnie w tym samym miejscu, dzięki czemu gwarantuje ona 100% dokładności. Ból związany z depilacją jest ograniczony do minimum! Jeśli raz spróbujesz depilacji cukrowej - nie będziesz chciała wracać do wosku!

Nazwa Cena
Obszar miedzy brwiami 49 zł
Wąsik 15 zł
Broda 15 zł
Twarz 39 zł
Pachy 29 zł
Ręce 49 zł
Barki 49 zł
Plecy 49/89 zł
Klatka piersiowa 49/89 zł
Brzuch cały 49 zł
Linia brzucha 15 zł
Bikini 49 zł
Bikini głębokie 69 zł
Uda 59 zł
Łydki 59 zł
Nogi 99 zł
Stanowi alternatywę dla lasera w przypadku włosów pozbawionych melaniny, czyli bardzo jasnych lub siwych. Elektrokoagulacja jest zabiegiem polegającym na wykorzystywaniu właściwości prądu elektrycznego wysokiej częstotliwości, który przepływając przez odpowiednie elektrody, wytwarza ciepło powodujące koagulację białka tkankowego. Zabieg elektrokoagulacji jest bardzo bezpieczny, krótki i odbywa się bez zbytniej uciążliwości i potrzeby ograniczania obowiązków zawodowych. Jest to metoda bezinwazyjna, a w czasie zabiegu nie dochodzi do krwawienia.

Nazwa Cena
Cena za punkt 49 zł
Przy większej ilości punktów cenę ustalamy
indywidualnie
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2.

Young & Beauty

Dzięki dynamicznemu naświetlaniu intensywnym światłem SSR uzyskujemy doskonałe efekty kompleksowego odmłodzenia i Liftingu skóry. Kosmetolog personalizuje ustawienia komputera do cech indywidualncyh klienta. W czasie terapii następuje odnowa kolagenu w skutek intensywnego przegrzania włókien i widoczne przywrócenie ich elastyczności oraz stymulacja do dalszej regeneracji. Obserwujemy ujednolicenie kolorytu, napięcie, odświeżenie skóry, wyraźne wypłycenie zmarszczek oraz bruzd, redukcję poszerzonych porów, naczynek krwionośnych, plam pigmentacyjnych. Zabieg jest w pełni bezpieczny oraz nieinwazyjny: nie wymaga rekonwalescencji w warunkach domowych.

Nazwa Cena
Twarz 199 zł
Twarz* 349 zł
Szyja, Dekolt 199 zł
Szyja, Dekolt* 249 zł
Twarz, Szyja + Dekolt 299 zł
Twarz, Szyja + Dekolt* 369 zł
Brzuch 199 zł
Brzuch** 249 zł
Plecy (barki) 199 zł
Plecy (barki)** 249 zł
Plecy (całe) 299 zł
Plecy (całe)** 349 zł
Pośladki 199 zł
Pośladki** 249 zł
Ramiona 169 zł
Ramiona** 229 zł
Przedramiona 169 zł
Przedramiona** 229 zł
Ramiona, Przedramiona 299 zł
Ramiona, Przedramiona** 349 zł
Ramiona, Przedramiona i Dłonie 329 zł
Ramiona, Przedramiona i Dłonie** 399 zł
Dłonie 99 zł
Dłonie** 149 zł
* W cenę wliczona jest pełna kuracja skóry: peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja oraz wyciszająca maska po zabiegu.
** W cenę wliczona jest regenerująco - odżywcza maska po zabiegu.
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w recepcji salonu przy ul. Podgórnej 43a/2.
Kompleksowa kuracja usuwająca jednocześnie drobne zmarszczki, przebrawienia, popękane naczynka, piegi, rozszerzone pory oraz inne niedoskonałości skóry. Tym samym pobudzamy skórę do naturalnej produkcji kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jej jędrność i dobrą kondycję. Ostatecznym rezultatem zabiegu Fotoodmładzania jest lifting bez użycia skalpela. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działania zabiegu.

Nazwa Cena
Twarz, szyja i dekolt* 299 zł
Szyja i dekolt* 199 zł
Szyja, Dekolt 199 zł
Dłonie 49 zł
* W zabieg wliczone jest pełne przygotowanie skóry: peeling kawitacyjny lub mikrodermabazja oraz wyciszająca maska po zabiegu.
Dobrane indywidualne do problemu parametry fali świetlnej wychwytują plamy pigmentacyjne, które szpecą wygląd skóry. Proces niszczenia przebarwień przebiega w znacznie łagodniejszy oraz bezpieczniejszy sposób niż peelingi chemiczne. Wystarczy tylko jeden zabieg, by przywrócić skórze jednolity, zdrowy, pełen blasku kolor. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działania zabiegu.

Nazwa Cena
Twarz* 249 zł
Twarz, Szyja* 299 zł
Twarz, Szyja, Dekolt* 349 zł
Szyja* 149 zł
Dekolt* 199 zł
Dłonie 199 zł
Ręce (całe) 299 zł
Barki 249 zł
Brzuch 249 zł
Plecy (całe) 349 zł
Nogi 399 zł
Pojedyncze przebarwienie 69 zł
* W zabieg wliczona jest maska wyciszająca po zabiegu.
Krępujące, trudne do zamaskowania naczynka-pajączki widoczne u powierzchni skóry, rumień oraz punkty rubinowe skutecznie poddają się terapii Intensywnie Pulsującym Światłem. Metoda ta jest bezinwazyjna dla skóry i tkanek. Drobne naczynka ulegają obkurczeniu, a w następnej kolejności trwałemu zamknięciu bez powstawania blizn. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działania zabiegu.

Nazwa Cena
Twarz* 249 zł
Nos* 149 zł
Policzki* 149 zł
Broda* 129 zł
Szyja* 149 zł
Dekolt* 149 zł
Pojedyncze naczynko 49 zł
* W zabieg wliczona jest maska wyciszająca po zabiegu.
Niezywkle skuteczna metoda naświetlania zapalnych zmian trądzikowych z jednoczesnym użyciem prądów RF. Wraz z redukcją wyprysków następuje kompleksowe działanie w celu likwidacji wszystkich problemów towarzyszących skórze trądzikowej, czyli: przebarwień, zatkanych porów, drobnych blizn i nadmiernemu wydzielaniu serum. W porównaniu do terapii antybiotykowych, nasza terapia jest całkowicie bezinwazyjna, gdyż nie obciąża organizmu. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działania zabiegu.

Nazwa Cena
Twarz* 169 zł
Plecy* 169 zł
* W zabieg wliczona jest pełne przygotowanie skóry: peeling lub mikrodermabrazja oraz wyciszająca maska po zabiegu..
Nowoczesny bardzo skuteczny zabieg lekarski leczniczo-regenerujący i odmładzający skórę, wykonywany za pomocą specjanego urządzenia. Jest to rodzaj peelingu mechanicznego skóry wykonywanego w podciśnieniu przy użyciu sterylnych kryształów korundu. Kryszały uderzają z dużą prędkością w powierzchnię skóry, w ten sposób ścierają martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia, które następnie są zasysane do oddzielnego pojemnika. Ilość naskórka, którą należy usunąć (głębkość złuszczania) jest oceniana indywidualnie, a cecha sprawia, że jest to technika bardzo bezpieczna i dostosowana do różnych potrzeb. Zabieg stymuluje naturalny wzrost komórek, wzrost ilości kolagenu i elastyny w skórze właściwej. Zmniejszają się rozszerzone pory, łojotok, ilość zaskórników, prosaków, poprawia się koloryt skóry, wygładzają się drobne zmarszki

Nazwa Cena
Dłonie 39 zł
Twarz, szyja* 79 zł
Twarz, Szyja + Algi 110 zł
Twarz, Szyja, dekolt 99 zł
Twarz, Szyja, Dekolt + Algi 129 zł
Twarz, Szyja, Dekolt + Mezoterapia + Algi 199 zł
Plecy 149 zł
Mezoterapia bezigłowa jest najnowocześniejszym, nieinwazyjnym systemem odmładzania skóry. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji i elektrofezy. To nowy sposób transportu substancji w leczeniu zmarszczek, cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień skóry. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Pozwala osiągnąć wspaniałe efekty poprawy kondycji skóry i pozbyć się cellulitu bez konieczności poddawania się zabiegom chirurgicznym czy zastrzykom, bez niepożądanych skuktów ubocznych takich jak: ból, zaczerwienienie, siniaki lub wyborczyny

Nazwa Cena
Okolice oczu 59 zł
Twarz, Szyja 119 zł
Twarz, Szyja, Dekolt 140 zł
Twarz, Szyja + Algi 159 zł
Twarz, Szyja, Dekolt + Mezoterapia + Algi 199 zł
Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod usuwania naczynek. Zabieg ten polega na ścinaniu białka tkanek pod wpływem stałego prądu elektrycznego. Zabieg wykonywany jest przy użyciu elektrod, które mogą mieć różny kształt - najczęściej igły, igły zakończonej kulką, noża lub elektrody niewymagającej nakłucia skóry używanej do bezinwazyjnego zamykania naczynek.

Wskazania do elektroagulacji
Rozszerzone naczynka
krwionośne (teleangiektazje)
Znamiona rubinowe (rubinki)
Brodawki wirusowe
Włókniaki, prosaki
Nadmierne owłosienie
Cena za punkt 49 zł
Przy większej ilości punktów cenę
ustalamy indywidualnie.
Błyskawiczny i niezawodny sposób na piękny uśmiech. Zabieg wybielania polega na nałożeniu specjalistycznego, oryginalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora BEYOND. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby. Cały zabieg trwa 60 minut, jest całkowicie bezpieczny, wykonywany przez wyszkolony personel. Zęby po wybielaniu nie stają się "bardziej chłonne" dla barwiących substancji, a trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od trybu życia pacjenta. Efekt pozostaje widoczny średnio przez 2 lata.

Nazwa Cena
Kompleksowy zabieg (3 sesje po 20 min) 599 zł
Sesja uzupełniająca (2 sesje po 20 min) 249 zł
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to świetne rozwiązanie nie tylko dla leniwych, ale też chcących poprawić swój look. Powiększa oczy, a przede wszystkim na około miesiąc możemy zapomnieć o tuszu do rzęs. Proces polega na doklejaniu jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej. Tam, gdzie naturalne kępki są za krótkie, nie dokleja się włókien. Doklejane rzęsy są zrobione z jedwabiu oraz włókna syntetycznego. Dzięki temu nie są sztywne i wyglądają naturalniej niż zwykłe "plastikowe" doklejane rzęsy. Zabieg trwa około dwie godziny.

Nazwa Cena
Pierwsze założenie 150 zł
Zabieg uzupełniania (do 3 tyg.) 90 zł
Zabieg usunięcia rzęs 40 zł

Oferta dla mężczyzn

Najnowocześniejsza na rynku, niezwykle skuteczna metoda trwałej depilacji zbednego owłosienia, która wreszcie, prócz ciemnych i grubych włosów, pozwala także na usunięcie nieosiągalnego dotąd owłosienia jasnego, cienkiego i rudego. Epilacja ta jest całkowicie bezbolesna, bezpieczna również dla skory wrażliwej, likwidująca uporczywy problem wrastających włosków. Zabiegi można wykonywać przez cały rok, bez względu na opaleniznę, gdyż światło słoneczne oraz lamp UV nie stanowi przeciwwskazania. Spektakularne efekty redukcji owłosienia są widoczne już po pierwszym zabiegu. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działnia zabiegu.

Nazwa Cena
Obszar między brwiami 49 zł
Wąsy 49 zł
Broda 49 zł
Szyja 49 zł
Kark 49 zł
Klatka piersiowa 149 zł
Okolice brodawek 49 zł
Brzuch cały 149 zł
Linia brzucha 79 zł
Uda 199 zł
Łydki 199 zł
Pachy 129 zł
Ramiona 99 zł
Przedramiona z łokciem i dłonią 99 zł
Plecy (barki) 149 zł
Plecy (część lędźwiowa) 149 zł
Pośladki 149 zł
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2.
Usuwanie owłosienia za pomocą światła IPL. Jest oparte na produkowaniu energii świetlnej, która pochłaniana jest przez melaninę włosa, co powoduje uszkodzenie mieszka włosowego energią cieplną poprzez koagulację i niszczenie jego komórek. Zabieg fotodepilacji działa na zasadzie selektywnej fototermolizy, która nie niszczy skóry, a skupia się na osłabieniu mieszków włosowych, co w efekcie hamuje wzrost włosów, prowadząc do ich całkowitego zaniku. Efekty widać po pierwszym zabiegu. Aby efekt był trwały należy poddać się kliku zabiegom, których ilość zależy od fototypu skóry klienta, właściwości owłosienia, partii ciała poddanej depilacji, płci i wieku klienta, a także jego profilu hormonalnego.
Nazwa Cena
Wąsik 49 zł
Broda 99 zł
Twarz cała 99 zł
Szyja 99 zł
Klatka piersiowa 99 zł
Brzuch cały 99 zł
Linia brzucha 69 zł
Ręka 99 zł
Uda 99 zł
Łydki 99 zł
Pachy 99 zł
Ramiona 99 zł
Przedramiona z łokciem i dłonią 99 zł
Barki 99 zł
Plecy (część górna) 99 zł
Plecy (część dolna) 99 zł
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2.
Pasta Cukrowa ROYX PRO pielęgnuje i peelinguje - wraz z każdym oderwaniem pasty zrywany zostaje martwy naskorek sprawiając, że skóra po depilacji staje się gładka i delikatna. Pasta Cukrowa ROYX PRO jest bezlitosna dla każdego włoska. W przeciwieństwie do depilacji woskiem - włosy wyrywane są zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu, co minimalizuje ryzyko wrastania oraz wystepowania podrażnień. Aplikację pasty cukrowej można powtarzać wielokrotnie w tym samym miejscu, dzięki czemu gwartanuje ona 100% dokładności. Ból związany z depilacją jest ograniczony do minimum! Jesli raz spróbujesz depilacji cukrowej - nie będziesz chciał wracać do wosku!
Nazwa Cena
Twarz 39 zł
Ręce 49 zł
Pachy 29 zł
Barki 49 zł
Plecy 49/89 zł
Klatka piersiowa 49/89 zł
Brzuch cały 49 zł
Linia brzucha 15 zł
Pośladki 49 zł
Uda 59 zł
Łydki 59 zł
Nogi 99 zł
Stanowi altenratywę dla lasera, w przypadku włosów pozbawionych melaniny, czyli bardzo jasnych lub siwych. Elektrokoagulacja jest zabiegiem polegającym na wykorzystaniu właściwości prądu elektrycznego wysokiej częstotliwości, który przepływając przez odpowiednie elektrody, wytwarza cieplo powodujące koagulację bialka tkankowego. Zabieg elektroagulacji jest bardzo bezpieczny, krótki i odbywa się bez zbytniej uciążliwości i potrzeby ograniczenia obowiązkow zawodowych. Jest to metoda bezinwazyjna, a w czasie zabiegu nie dochodzi do krwawienia
Nazwa Cena
Cena za punkt 49 zł
Przy większej ilości punktów cenę
ustalamy indywidualnie.
Dzięki dynamicznemu naświetlaniu intensywnym światłem SSR uzyskujemy doskonałe efekty kompleksowego odmłodzenia i Liftingu skóry. Kosmetolog personalizcuje ustawienia komputera do cech indywidualnych klienta. W czasie terapii następuje odnowa kolagenu w skutek intensywnego przegrzania włókien i widoczne przywrócenie ich elastyczności oraz stymulacja do dalszej regeneracji. Obserwujemy ujednolicenie kolorytu, napięcie, odświeżenie skóry, wyraźne wypłycenie zmarszczek oraz bruzd, redukcję poszerzonych porów, naczynek krwionośnych, plam pigmentacyjnych. Zabieg jest w pełni bezpieczny oraz nieinwazyjny: nie wymaga rekonwalescencji w warunkach domowych.
Nazwa Cena
Twarz* 329 zł
Twarz, Szyja, Dekolt* 449 zł
Szyja, Dekolt* 249 zł
Brzuch** 259 zł
Plecy (barki)** 259 zł
Plecy (całe)** 359 zł
Pośladki** 259 zł
Ramiona** 229 zł
Przedramiona** 229 zł
Ramiona, Przedramiona** 359 zł
Ramiona, Przedramiona, Dłonie** 399 zł
Dłonie** 99 zł
* W cenę wliczona jest pełna kuracja skóry: peeling kawitacyjny lub mikrodermabazja oraz wyciszająca maska po zabiegu
** W cenę wliczona jest regenerująco-odżywcza maska po zabiegu.

Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2.
Kompleksowa kuracja usuwająca jednocześnie drobne zmarszczki, przebarwienia, popękane naczynka, piegi, rozszerzone pory oraz inne niedoskonałości skóry. Tym samym pobudzamy skórę do naturalnej produkcji kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jej jędrność i dobrą kondycję. Ostatecznym rezultatem zabiegu Fotoodmładzania jest lifting bez użycia skalpela Kliknij i poznaj bliżej zasadę działania zabiegu.
Nazwa Cena
Twarz* 229 zł
Szyja i dekolt* 199 zł
Twarz, Szyja i dekolt* 299 zł
Dłonie* 49 zł
* W zabieg wliczona jest pełne przygotowanie skóry: peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja oraz wyciszająca maska po zabiegu.
Dobrane indywidualnie do problemu parametry fali świetlnej wychwytują plamy pigmentacyjne, które szpecą wygląd skóry. Proces niszczenia przebrawień przebiega w znacznie łagodniejszy oraz bezpieczniejszy sposób niż peelingi chemiczne. Wystarczy tylko jeden zabieg, by przywrócić skórze jednolity, zdrowy, pełen blasku kolor. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działania zabiegu.
Nazwa Cena
Twarz* 349 zł
Policzki* 229 zł
Czoło* 229 zł
Szyja* 249 zł
Dekolt* 349 zł
Dłonie 149 zł
Ramiona i barki* 349 zł
Plecy* 349 zł
Przedramiona 199 zł
Pojedyncze przebarwienie 49 zł
* W zabieg wliczona jest maska wyciszająca po zabiegu.
Krępujące, trudne do zamaskowania naczynka-pajączki widoczne u powierzchni skóry, rumień oraz punkty rubinowe skutecznie poddają się terapii Intensywnie Pulsującym Światłem. Metoda ta jest bezinwazyjna dla skóry i tkanek. Drobne naczynka ulegają obkurczeniu, a w następnej kolejności trwałemu zamknięciu bez powstawania blizn. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działania zabiegu.
Nazwa Cena
Nos 99 zł
Policzki* 149 zł
Broda 99 zł
Twarz* 249 zł
Szyja* 149 zł
Dekolt* 149 zł
Pojedyncze naczynko 49 zł
* W zabieg wliczona jest maska wyciszająca po zabiegu.
Niezwykle skuteczna metoda naświetlania zapalnych zmian trądzikowych z jednoczesnym użyciem prądów RF. Wraz z redukcją wyprysków następuje kompleksowe działanie w celu likwidacji wszystkich problemów towarzyszących skórze trądzikowej, czyli: przebarwień, zatkanych porów, drobnych blizn i nadmiernemu wydzielaniu serum. W porównaniu do terapii antybiotykowych, nasza terapia jest całkowicie bezinwazyjna, gdyż nie obciąża organiżmu. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działania zabiegu.
Nazwa Cena
Twarz* 169 zł
Plecy* 169 zł
* W zabieg wliczone jest pełne przygotowanie skóry: peeling lub mikrodermabrazja oraz wyciszająca maska po zabiegu.
Błyskawiczny i niezawodny sposób na piękny uśmiech. Zabieg wybielania polega na nałożeniu spejalistycznego, oryginalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora BEYOND. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby. Cały zabieg trwa 60 minut, jest całkowicie bezpieczny, wykonywany przez wyszkolony personel. Zęby po wybielaniu nie stają się "bardziej chłonne" dla barwiących substancji, a trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od trybu życia pacjenta. Efekt pozostaje widoczny średnio przez 2 lata.
Nazwa Cena
Kompleksowy zabieg 599 zł
Sesja uzupełniająca 249 zł