TEL: +48 605 26 33 99 ul. Podgórna 43a / 2 Zielona Góra

OFERTA

Laserowe usuwanie naczynek, mezoterapia mikroigłowa, dermapen

Szeroki zakres usług, jaki proponujemy naszym Klientom z Zielonej Góry sprawia, że nasz gabinet kosmetyczny cieszy się dużą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Specjalnością Newbello jest między innymi fotoodmładzanie metodą klasyczną oraz fotoodmładzanie dynamiczne SSR. Biostymulacja skóry za pomocą lasera pozwala pozbyć się drobnych zmarszczek i popękanych naczynek. Laserowe usuwanie przebarwień to zabieg kierowany do osób, które chcą cieszyć się gładką, zdrową skórą. Fale świetlne lasera precyzyjnie wykrywają plamy pigmentacyjne i łagodnie je usuwają. Proponujemy laserowe usuwanie przebarwień między innymi na twarzy, szyi, dekolcie oraz ramionach. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, polecamy kompleksową kurację. Wówczas laserowe odmładzanie skóry poprzedza mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny.

Wiedząc o tym, że każda skóra jest inna, zawsze indywidualnie dostosowujemy zabiegi do Klienta. Laserowe usuwanie naczynek poprzedzone jest więc doborem właściwych, bezpiecznych parametrów fali świetlnej - dzięki temu zabiegi odznaczają się zawsze dużą skutecznością. Proponujemy Klientom także zamykanie naczynek za pomocą terapii Intensywnie Pulsującym Światłem. Bezinwazyjny zabieg całkowicie bezpieczny dla skóry to propozycja dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zamaskować pajączki lub rumień. Wdrażamy nowoczesne technologie np. dermapen, które sprawiają, że dobre rezultaty zabiegów są możliwe do uzyskania w krótkim czasie. Wśród najnowocześniejszych metod nieinwazyjnego odmładzania skóry znajduje się mezoterapia bezigłowa oraz mezoterapia mikroigłowa pozytywnie wpływająca na kondycję skóry. Dzięki niej możliwe jest zmniejszenie cellulitu bez konieczności interwencji chirurgicznej. Mezoterapia mikroigłowa poprawia gęstość i elastyczność skóry oraz jej koloryt, a także redukuje blizny i rozstępy. Specjalna metoda zabiegu pobudza tkankę do kompleksowej przebudowy i regeneracji. Nasza oferta obejmuje jednak nie tylko laserowe odmładzanie skóry i mezoterapię. Proponujemy również nowoczesne rozwiązania w zakresie depilacji, takie jak stuprocentowo dokładne usuwanie owłosienia pastą cukrową Royx Pro oraz epilację laserową SHR, fotodepilację IPL oraz elektrokoagulację. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.


Depilacja

Depilacja

Laser diodowy okazał się urządzeniem najbardziej skutecznym w usuwaniu owłosienia w przypadku wszystkich rodzajów skóry i włosów.

Medilase Pro to najnowszy laser diodowy o trzech długościach fali 755nm 808nm i 1064nm. Dzięki zastosowaniu różnych długości fali, mamy o wiele szersze spektrum zabiegowe. Technologia oparta na łączeniu trzech wiązek pozwala na skuteczne uszkodzenie zarówno ciemnych, jak i jaśniejszych włosów, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie skutecznych zabiegów nawet u osób o ciemniejszej karnacji. Zabiegi wykonywane przy użyciu lasera diodowego Medilase Pro są bardzo komfortowe, szybkie i bezbolesne.

Technologia laserowej depilacji diodowej opiera się na selektywnej fototermolizie. Światło laserowe przenika przez powierzchnię skóry i dociera do mieszków włosowych; światło zostaje zaabsorbowane i przekształcone w ciepło w efekcie czego dochodzi do uszkodzenia komórek odpowiadających za wzrost włosa, a pozostałe struktury pozostają nienaruszone.Nazwa Cena
Obszar między brwiami 69 zł
Wąsik 89 zł
Baczki 99 zł
Broda 99 zł
Twarz 219 zł
Szyja 99 zł
Kark 99 zł
Pachy 199 zł
Bikini 299 zł
Pachwiny 219 zł
Uda + kolana 319 zł
Łydki + kolana + stopy 319 zł
Kolana 99 zł
Nogi całe 499 zł
Klatka piersiowa 199 zł
Okolice brodawek 99 zł
Brzuch cały 199 zł
Linia brzucha 99 zł
Ramiona 199 zł
Przedramiona z łokciem i dłonią 199 zł
Ręce całe 349 zł
Plecy (barki) 199 zł
Plecy (część lędźwiowa) 199 zł
Pośladki 199 zł
Szpara pośladkowa 129 zł
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2.
Najnowocześniejsza na rynku, niezwykle skuteczna metoda trwałej depilacji zbędnego owłosienia, która wreszcie, prócz ciemnych i grubych włosów, pozwala także na usunięcie nieosiągalnego dotąd owłosienia jasnego, cienkiego i rudego. Epilacja ta jest całkowicie bezbolesna, bezpieczna również dla skóry wrażliwej, likwidująca uporczywy problem wrastających włosków. Zabiegi można wykonywać przez cały rok, bez względu na opaleniznę, gdyż światło słoneczne oraz lamp UV nie stanowi przeciwwskazania. Spektakularne efekty redukcji owłosienia są widoczne już po pierwszym zabiegu. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działnia zabiegu.

Nazwa Cena
Twarz 159 zł
Obszar miedzy brwiami 49 zł
Wąsik 59 zł
Baczki 59 zł
Broda 59 zł
Szyja 59 zł
Kark 59 zł
Klatka piersiowa 159 zł
Okolice brodawek 59 zł
Brzuch cały 159 zł
Linia brzucha 79 zł
Pachwiny 139 zł
Bikini 219 zł
Uda 219 zł
Łydki 219 zł
Nogi całe 398 zł
Pachy 139 zł
Ramiona 119 zł
Przedramiona z łokciem i dłonią 119 zł
Plecy (barki) 159 zł
Plecy (część lędźwiowa) 159 zł
Pośladki 159 zł
Kolana 99 zł
Szpara pośladkowa 99 zł
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2.
Pasta Cukrowa ROYX PRO pielęgnuje i peelinguje - wraz z każdym oderwaniem pasty zrywany zostaje martwy naskórek sprawiając, że skóra po depilacji staje się gładka i delikatna. Pasta Cukrowa ROYX PRO jest bezlitosna dla każdego włoska. W przeciwieństwie do depilacji woskiem - włosy wyrywane są zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu, co minimalizuje ryzyko wrastania oraz występowania podrażnień. Aplikację pasty cukrowej można powtarzać wielokrotnie w tym samym miejscu, dzięki czemu gwarantuje ona 100% dokładności. Ból związany z depilacją jest ograniczony do minimum! Jeśli raz spróbujesz depilacji cukrowej - nie będziesz chciała wracać do wosku!

Nazwa Cena
Wąsik 15 zł
Broda 15 zł
Twarz 39 zł
Pachy 29 zł
Ręce 59 zł
Barki 49 zł
Plecy 49/89 zł
Klatka piersiowa 49/89 zł
Brzuch cały 49 zł
Linia brzucha 15 zł
Pachwiny 59 zł
Bikini głębokie 79 zł
Uda 69 zł
Łydki 69 zł
Nogi 119 zł
Stanowi alternatywę dla lasera w przypadku włosów pozbawionych melaniny, czyli bardzo jasnych lub siwych. Elektrokoagulacja jest zabiegiem polegającym na wykorzystywaniu właściwości prądu elektrycznego wysokiej częstotliwości, który przepływając przez odpowiednie elektrody, wytwarza ciepło powodujące koagulację białka tkankowego. Zabieg elektrokoagulacji jest bardzo bezpieczny, krótki i odbywa się bez zbytniej uciążliwości i potrzeby ograniczania obowiązków zawodowych. Jest to metoda bezinwazyjna, a w czasie zabiegu nie dochodzi do krwawienia.

Nazwa Cena
Cena za punkt 49 zł
Przy większej ilości punktów cenę ustalamy
indywidualnie
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2.
Laserowe usuwanie naczynek

Young & Beauty

Dzięki dynamicznemu naświetlaniu intensywnym światłem SSR uzyskujemy doskonałe efekty kompleksowego odmłodzenia i Liftingu skóry. Kosmetolog personalizuje ustawienia komputera do cech indywidualncyh klienta. W czasie terapii następuje odnowa kolagenu w skutek intensywnego przegrzania włókien i widoczne przywrócenie ich elastyczności oraz stymulacja do dalszej regeneracji. Obserwujemy ujednolicenie kolorytu, napięcie, odświeżenie skóry, wyraźne wypłycenie zmarszczek oraz bruzd, redukcję poszerzonych porów, naczynek krwionośnych, plam pigmentacyjnych. Zabieg jest w pełni bezpieczny oraz nieinwazyjny: nie wymaga rekonwalescencji w warunkach domowych.

Nazwa Cena
Twarz 229 zł
Twarz + szyja / Szyja + dekolt 269 zł
Twarz + szyja + dekolt 319 zł
Dekolt 229 zł
Szyja 149 zł
Kolana 169 zł
Brzuch 249 zł
Pośladki 249 zł
Dłonie 129 zł
Peeling + maska do zabiegu 60 zł
Każda inna strefa do uzgodnienia
Peeling i maska do zabiegu dodatkowo 60 zł
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w recepcji salonu przy ul. Podgórnej 43a/2.
Kompleksowa kuracja usuwająca jednocześnie drobne zmarszczki, przebrawienia, popękane naczynka, piegi, rozszerzone pory oraz inne niedoskonałości skóry. Tym samym pobudzamy skórę do naturalnej produkcji kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jej jędrność i dobrą kondycję. Ostatecznym rezultatem zabiegu Fotoodmładzania jest lifting bez użycia skalpela. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działania zabiegu.

Nazwa Cena
Twarz, szyja i dekolt* 299 zł
Szyja i dekolt* 199 zł
Szyja, Dekolt 199 zł
Dłonie 49 zł
* W zabieg wliczone jest pełne przygotowanie skóry: peeling kawitacyjny lub mikrodermabazja oraz wyciszająca maska po zabiegu.
Dobrane indywidualne do problemu parametry fali świetlnej wychwytują plamy pigmentacyjne, które szpecą wygląd skóry. Proces niszczenia przebarwień przebiega w znacznie łagodniejszy oraz bezpieczniejszy sposób niż peelingi chemiczne. Wystarczy tylko jeden zabieg, by przywrócić skórze jednolity, zdrowy, pełen blasku kolor. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działania zabiegu.

Nazwa Cena
Twarz 269 zł
Policzki 149 zł
Czoło 149 zł
Szyja 159 zł
Dekolt 269 zł
Przedramiona 199 zł
Ramiona 199 zł
Dłonie 199 zł
Pojedyncze przebarwienie 89 zł
Każda inna strefa do uzgodnienia indywidualnie
W zabieg wliczona jest maska wyciszająca po zabiegu.
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2.
Krępujące, trudne do zamaskowania naczynka-pajączki widoczne u powierzchni skóry, rumień oraz punkty rubinowe skutecznie poddają się terapii Intensywnie Pulsującym Światłem. Metoda ta jest bezinwazyjna dla skóry i tkanek. Drobne naczynka ulegają obkurczeniu, a w następnej kolejności trwałemu zamknięciu bez powstawania blizn. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działania zabiegu.

Nazwa Cena
Twarz* 269 zł
Nos* 119 zł
Policzki* 149 zł
Broda* 119 zł
Szyja* 159 zł
Dekolt* 149 zł
Pojedyncze naczynko 59 zł
* W zabieg wliczona jest maska wyciszająca po zabiegu.
Niezywkle skuteczna metoda naświetlania zapalnych zmian trądzikowych z jednoczesnym użyciem prądów RF. Wraz z redukcją wyprysków następuje kompleksowe działanie w celu likwidacji wszystkich problemów towarzyszących skórze trądzikowej, czyli: przebarwień, zatkanych porów, drobnych blizn i nadmiernemu wydzielaniu serum. W porównaniu do terapii antybiotykowych, nasza terapia jest całkowicie bezinwazyjna, gdyż nie obciąża organizmu. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działania zabiegu.

Nazwa Cena
Twarz 129 zł
Twarz* 179 zł
Plecy 129 zł
Plecy* 179 zł
* W zabieg wliczona jest pełne przygotowanie skóry: peeling lub mikrodermabrazja oraz wyciszająca maska po zabiegu.
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2.
Nowoczesny bardzo skuteczny zabieg lekarski leczniczo-regenerujący i odmładzający skórę, wykonywany za pomocą specjanego urządzenia. Jest to rodzaj peelingu mechanicznego skóry wykonywanego w podciśnieniu przy użyciu sterylnych kryształów korundu. Kryszały uderzają z dużą prędkością w powierzchnię skóry, w ten sposób ścierają martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia, które następnie są zasysane do oddzielnego pojemnika. Ilość naskórka, którą należy usunąć (głębkość złuszczania) jest oceniana indywidualnie, a cecha sprawia, że jest to technika bardzo bezpieczna i dostosowana do różnych potrzeb. Zabieg stymuluje naturalny wzrost komórek, wzrost ilości kolagenu i elastyny w skórze właściwej. Zmniejszają się rozszerzone pory, łojotok, ilość zaskórników, prosaków, poprawia się koloryt skóry, wygładzają się drobne zmarszki

W pakiecie z mezoterapią bezigłową lub infuzją tlenową cena do uzgodnienia.
O szczegóły pytaj w recepcji salonu przy ul. Podgórnej 43a/2.
Nazwa Cena
Dłonie 39 zł
Twarz 79 zł
Twarz + Algi 110 zł
Twarz, Szyja 99 zł
Twarz, Szyja + Algi 129 zł
Twarz, Szyja, Dekolt 139 zł
Twarz, szyja, dekolt + algi 169 zł
Plecy 169 zł
Plecy + algi 199 zł
Mezoterapia bezigłowa jest najnowocześniejszym, nieinwazyjnym systemem odmładzania skóry. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji i elektrofezy. To nowy sposób transportu substancji w leczeniu zmarszczek, cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień skóry. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Pozwala osiągnąć wspaniałe efekty poprawy kondycji skóry i pozbyć się cellulitu bez konieczności poddawania się zabiegom chirurgicznym czy zastrzykom, bez niepożądanych skuktów ubocznych takich jak: ból, zaczerwienienie, siniaki lub wyborczyny

Nazwa Cena
Okolice oczu 59 zł
Twarz, Szyja 119 zł
Twarz, Szyja, Dekolt 140 zł
Twarz, Szyja, Dekolt + Algi 179 zł
Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod usuwania naczynek. Zabieg ten polega na ścinaniu białka tkanek pod wpływem stałego prądu elektrycznego. Zabieg wykonywany jest przy użyciu elektrod, które mogą mieć różny kształt - najczęściej igły, igły zakończonej kulką, noża lub elektrody niewymagającej nakłucia skóry używanej do bezinwazyjnego zamykania naczynek.

Wskazania do elektroagulacji
Rozszerzone naczynka
krwionośne (teleangiektazje)
Znamiona rubinowe (rubinki)
Brodawki wirusowe
Włókniaki, prosaki
Nadmierne owłosienie
Cena za punkt 49 zł
Przy większej ilości punktów cenę
ustalamy indywidualnie.
Błyskawiczny i niezawodny sposób na piękny uśmiech. Zabieg wybielania polega na nałożeniu specjalistycznego, oryginalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora BEYOND. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby. Cały zabieg trwa 60 minut, jest całkowicie bezpieczny, wykonywany przez wyszkolony personel. Zęby po wybielaniu nie stają się "bardziej chłonne" dla barwiących substancji, a trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od trybu życia pacjenta. Efekt pozostaje widoczny średnio przez 2 lata.

Nazwa Cena
Kompleksowy zabieg (3 sesje po 20 min) 599 zł
Sesja uzupełniająca (2 sesje po 20 min) 249 zł
Oxybrazja jest odmianą peelingu mechanicznego, w przypadku którego czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień silnie rozproszonych kropel soli fizjologicznej, emitowanych pod ciśnieniem sprężonego, czystego tlenu medycznego. Z tego względu oxybrazja jest często nazywana mikrodermabrazją wodno-tlenową.

Oxybrazja jest to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry, ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą specjalnego aplikatora emitującego tlen i strumień soli fizjologicznej. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku. Sól fizjologiczna jest sterylnym roztworem chlorku sodu w wodzie, o stężeniu 0,9%. Bardzo skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne oraz intensywnie nawilża i zmiękcza skórę.

Oxybrazja cieszy się ogromnym powodzeniem szczególnie w okrsie letnim, kiedy przeciwwskazane są inne metody profesjonalnego złuszczania naskórka. Jej efekty widoczne są natychmiastowo po skończonym zabiegu. Musimy przyznać, iż jest to miła odmiana, gdyż większość zabiegów przynosi zauważalny efekt po wykonaniu serii, lub po danym okresie (np. kilku miesiącach gdy procesy regeneracyjne się zakończą).

Co zauważamy bezpośrednio po zabiegu? Skóra jest rozjaśniona, napięta i odżywiona. Skóra jest jedwabista w dotyku, gładka, ma także wyrównany koloryt. Mniej widoczne stają się drobne zmarszczki oraz rozszerzone pory. W długim okresie, przy zastosowaniu serii zabiegów, efektem oxybrazji będzie pobudzenie mikrokrążenia, korzystnie wpływającego na procesy regeneracyjne skóry. Oxybrazja przynosi również korzystne efekty w regeneracji mieszków włosowych w terapiach nadmiernego wypadania włosów oraz w zmiękczaniu i tym samym zmniejszaniu widoczności blizn.

Najlepsze efekty uzyskamy po serii zabiegów, czyli w zależności od konkretnej osoby od 3 do 10 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu. Pojedynczy zabieg stosuje się również często w celu natychmiastowego efektu przed ważnym wyjściem lub spotkaniem.

Nazwa Cena
Twarz 119 zł
Twarz, szyja 159 zł
Twarz, szyja, dekolt 179 zł
Twarz + infuzja tlenowa 199 zł
Twarz, szyja, dekolt + infuzja tlenowa 249 zł
Pakiet minimum 3 zabiegów 20% taniej! Zabiegi wykonujemy 1 raz w tygodniu. O szczegóły pytaj w recepcji salonu przy ul. Podgórnej 43a/2
Infuzja tlenowa to nowoczesna, w 100% nieinwazyjna, skuteczna metoda odmładzania i regenerowania skóry. Wykonywana jest specjalistyczną aparaturą wykorzystującą dwie technologie jednocześnie: technologię HIPERBARYCZNEGO TLENU (terapię czystym tlenem) oraz wprowadzanie głęboko w skórę SUBSTANCJI AKTYWNYCH.

Zalety kuracji:
- profilaktyka procesów starzenia, utraty nawilżenia i jędrności skóry
- wspomagająco w terapii trądziku
- poprawa stanu i kondycji skóry
- świeży, promienny wygląd
- stymulacja procesów regeneracyjnych skóry
- zwiększenie odporności na działanie czynników zewnętrznych
- doskonały zabieg przed „wielkim wyjściem”

Infuzja tlenowa wykorzystuje tlen pod wysokim ciśnieniem do wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnej zawartej w specjalnym serum. Wybór serum jest uwarunkowany dokładnym wywiadem z Pacjentem i rozpoznaniem indywidualnych potrzeb. Ponadto sam tlen, transportowany w głąb skóry, również działa terapeutycznie, intensyfikując przemianę materii, poprawiając potencjał energetyczny komórek oraz przyspieszając naturalne procesy regeneracyjne. Efekty zabiegu są widoczne od razu!

Nazwa Cena
Twarz 119 zł
Twarz + szyja + dekolt 179 zł
Pakiet minimum 3 zabiegów 20% taniej! Zabiegi wykonujemy 1 raz w tygodniu. O szczegóły pytaj w recepcji salonu przy ul. Podgórnej 43a/2.
Mikrodermabrazja diamentowa to nowoczesny, w pełni bezpieczny zabieg polegający na stopniowym i kontrolowanym złuszczaniu warstwy rogowej naskórka. Efekt uzyskuje się przy pomocy działania specjalnej aparatury wyposażonej w głowicę ścierające pokryte warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy naskórek. Głębokość oraz intensywność złuszczania są dobierane indywidualnie do potrzeb skóry. Złuszczanie następuje warstwa po warstwie, więc nie ma niebezpieczeństwa powstania blizn lub zbyt głębokiego, nierównomiernego złuszczenia. Jest to zabieg nieinwazyjny, bezbolesny i nie powodujący uczuleń, a efekty widoczne są natychmiast. Skóra jest jaśniejsza, wygładzona, świeższa i bardziej elastyczna. Zabieg jest bardzo przyjemny, bezbolesny, można się przy nim zrelaksować i odprężyć. Mikrodermabrazja ma za zadanie złuszczyć martwy naskórek specjalną głowicą, która jest pokryta kryształkami diamentów, następnie pompa zasysająca wciąga martwy, zrogowaciały naskórek. Podczas zabiegu kontrolowana jest intensywność złuszczania warstwa po warstwie, co sprawia, że zabieg jest bezpieczny, dobierany do każdego klienta indywidualnie. Po serii zabiegów rezultaty są spektakularne. Zabieg może być stosowany na twarz, szyję, dekolt oraz na całe ciało.

Nazwa Cena
Dłonie 39 zł
Twarz 79 zł
Twarz + algi 110 zł
Twarz, szyja 99 zł
Twarz, szyja + algi 129 zł
Twarz, szyja, dekolt + algi 169 zł
Plecy 169 zł
Plecy + algi 199 zł
W pakiecie z mezoterapią bezigłową lub infuzją tlenową cena do uzgodnienia.
O szczegóły pytaj w recepcji salonu przy ul. Podgórnej 43a/2.
DermaPen czyli mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem, polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez mechaniczną stymulację za pomocą specjalistycznej głowicy z kilkunastoma mikroigiełkami, która nakłuwa skórę. Powstałe mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu do naprawy skóry oraz fizjologicznej indukcji kolagenu. Zabieg zwiększa również przepuszczalność skóry, dzięki czemu jest ona gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli.Poprawia się mikrokrążenie i dotlenienie tkanek. Wyraźnie wzrasta napięcie skóry, zmarszczki mimiczne zaczynają się redukować, a owal i kontur twarzy ulega zauważalnej poprawie. Mezoterapię mikroigłową wykonuje się przy użyciu nowoczesnego urządzenia, którego działanie oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Mikroigiełki wnikają na głębokość od 0,2 mm do 3 mm, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej. Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem o bardzo szerokim zakresie działania. Zastosowanie serii mikronakłuć powoduje uruchomienie procesów regeneracyjnych, które z powodzeniem zwalczają efekty starzenia się skóry: zmarszczki, brak jędrności czy utrata owalu twarzy. Bardzo dobre efekty przynosi w redukcji blizn i rozstępów. W połączeniu z odpowiednio dobranymi preparatami stanowi skuteczną broń w walce z wieloma innymi defektami. Cena w zależności od użytego koktajlu.
Nazwa Cena
Twarz od 169 zł
Twarz, szyja od 199 zł
Twarz, szyja, dekolt od 299 zł
Dowolna okolica od 169 zł
Znieczulenie od 50 zł
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2.
Marzeniem każdej kobiety są zadbane dłonie i piękne paznokcie. Nic tak nie przyciąga wzroku jak gładka w dotyku i ładnie wyglądająca skóra rąk oraz piękne paznokcie, które są świetnym dodatkiem do naszego stroju i makijażu. Również zadbane stopy są ważnym elementem urody i zdrowia. Podczas pedicure usuwamy nadmiar zrogowaciałego naskórka, odciski, modzele, nagniotki. Modelujemy płytkę paznokciową, w razie potrzeby naprawiamy zniszczone paznokcie. Pedicure wykonujemy nowoczesną, profesjonalną frezarką, dostosowanymi do potrzeb klienta jednorazowymi podologicznymi frezami. W naszym salonie zabiegi pielęgnacyjne dłoni, stóp i paznokci wykonywane są wyłącznie narzędziami jednorazowymi bądź wysterylizowanymi. Zabiegi kończymy peelingiem, masażem stóp, nałożeniem maski odżywczej i pomalowaniem paznokci. Wykonujemy również przedłużanie paznokci metodą żelową lub malowanie lakierem hybrydowym.
Nazwa Cena
Manicure hybrydowy 50 zł
Manicure żelowy 70 zł
Manicure z przedłużaniem na formie 100 zł
Pedicure 80 zł
Pedicure + hybryda 100 zł
Pedicure + żel 110 zł
Kobido – Japoński Liftingujący Masaż Twarzy - to niepowtarzalna sztuka i jeden z najstarszych i najtrudniejszych masaży na świecie. Głównym założeniem Kobido jest niechirurgiczny lifting twarzy. Pierwsze efekty ujędrnienia, napięcia i podniesienia skóry twarzy widoczne są już gołym okiem po pierwszym zabiegu. Rytuał składa się z etapów:
- demakijaż
- głęboki masaż relaksujący
- drenaż limfatyczny
- lifting twarzy
- akupresura

Jeśli na swojej buzi widzisz objawy stresu, zmęczenia i napięcia, dostrzegasz oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki (te pierwsze lub te utrwalone), opadający owal twarzy, brak jędrności i elastyczności skóry oraz jesteś miłośnikiem naturalnych metod odmładzania i redukcji stresu - KOBIDO jest dla Ciebie.

Odzyskaj harmonię ciała i duszy podczas głęboko odprężającej sesji masażu połączonej z efektem liftingu twarzy i redukcji zmarszczek.
Nazwa Cena
Pojedyncza sesja ok. 1,5h 150 zł
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w recepcji salony przy ul. Podgórnej 43a/2.
Nazwa Cena
Regulacja 15 zł
Brwi 20 zł
Brwi + regulacja 25 zł
Rzęsy 20 zł
Brwi + rzęsy 35 zł
Brwi + rzęsy + regulacja 35 zł
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w recepcji salony przy ul. Podgórnej 43a/2.
Depilacja mężczyzn

Oferta dla mężczyzn

Laser diodowy okazał się najbardziej skuteczny w usuwaniu owłosienia w przypadku wszystkich rodzajów skóry i włosów.

Medilase Pro to najnowszy laser diodowy o trzech długościach fali 755nm 808nm i 1064nm. Dzięki zastosowaniu różnych długości fali, mamy o wiele szersze spektrum zabiegowe. Technologia oparta na łączeniu trzech wiązek pozwala na skuteczne uszkodzenie zarówno ciemnych, jak i jaśniejszych włosów, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie skutecznych zabiegów nawet u osób o ciemniejszej karnacji. Zabiegi wykonywane przy użyciu lasera diodowego Medilase Pro są bardzo komfortowe, szybkie i bezbolesne.

Technologia laserowej depilacji diodowej opiera się na selektywnej fototermolizie. Światło laserowe przenika przez powierzchnię skóry i dociera do mieszków włosowych; światło zostaje zaabsorbowane i przekształcone w ciepło w efekcie czego dochodzi do uszkodzenia komórek odpowiadających za wzrost włosa, a pozostałe struktury pozostają nienaruszone.

Nazwa Cena
Obszar międzi brwiami 69 zł
Wąsy 89 zł
Baczki 99 zł
Broda 99 zł
Twarz 219 zł
Szyja 99 zł
Kark 99 zł
Pachy 199 zł
Ramiona 199 zł
Przedramiona z łokciem i dłonią 199 zł
Ręce całe 349 zł
Klatka piersiowa 199 zł
Okolice brodawek 99 zł
Brzuch cały 199 zł
Linia brzucha 99 zł
Pleci (barki) 199 zł
Plecy (część lędźwiowa) 199 zł
Uda + kolana 319 zł
Łydki + kolana + stopy 319 zł
Całe nogi 499 zł
Pośladki 199 zł
Szpara pośladkowa 129 zł
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2.
Najnowocześniejsza na rynku, niezwykle skuteczna metoda trwałej depilacji zbednego owłosienia, która wreszcie, prócz ciemnych i grubych włosów, pozwala także na usunięcie nieosiągalnego dotąd owłosienia jasnego, cienkiego i rudego. Epilacja ta jest całkowicie bezbolesna, bezpieczna również dla skory wrażliwej, likwidująca uporczywy problem wrastających włosków. Zabiegi można wykonywać przez cały rok, bez względu na opaleniznę, gdyż światło słoneczne oraz lamp UV nie stanowi przeciwwskazania. Spektakularne efekty redukcji owłosienia są widoczne już po pierwszym zabiegu. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działnia zabiegu.

Nazwa Cena
Obszar między brwiami 49 zł
Wąsy 59 zł
Baczki 59 zł
Broda 59 zł
Szyja 59 zł
Kark 59 zł
Klatka piersiowa 159 zł
Okolice brodawek 59 zł
Brzuch cały 159 zł
Linia brzucha 79 zł
Uda 219 zł
Łydki 219 zł
Całe nogi 398 zł
Pachy 139 zł
Ramiona 119 zł
Przedramiona z łokciem i dłonią 119 zł
Plecy (barki) 159 zł
Plecy (część lędźwiowa) 159 zł
Pośladki 159 zł
Twarz 159 zł
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2.
Usuwanie owłosienia za pomocą światła IPL. Jest oparte na produkowaniu energii świetlnej, która pochłaniana jest przez melaninę włosa, co powoduje uszkodzenie mieszka włosowego energią cieplną poprzez koagulację i niszczenie jego komórek. Zabieg fotodepilacji działa na zasadzie selektywnej fototermolizy, która nie niszczy skóry, a skupia się na osłabieniu mieszków włosowych, co w efekcie hamuje wzrost włosów, prowadząc do ich całkowitego zaniku. Efekty widać po pierwszym zabiegu. Aby efekt był trwały należy poddać się kliku zabiegom, których ilość zależy od fototypu skóry klienta, właściwości owłosienia, partii ciała poddanej depilacji, płci i wieku klienta, a także jego profilu hormonalnego.
Nazwa Cena
Wąsik 39 zł
Broda 99 zł
Twarz cała 99 zł
Szyja 99 zł
Klatka piersiowa 99 zł
Brzuch cały 99 zł
Linia brzucha 69 zł
Ręka 99 zł
Uda 99 zł
Łydki 99 zł
Pachy 99 zł
Ramiona 99 zł
Przedramiona z łokciem i dłonią 99 zł
Barki 99 zł
Plecy (część górna) 99 zł
Plecy (część dolna) 99 zł
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2.
Pasta Cukrowa ROYX PRO pielęgnuje i peelinguje - wraz z każdym oderwaniem pasty zrywany zostaje martwy naskorek sprawiając, że skóra po depilacji staje się gładka i delikatna. Pasta Cukrowa ROYX PRO jest bezlitosna dla każdego włoska. W przeciwieństwie do depilacji woskiem - włosy wyrywane są zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu, co minimalizuje ryzyko wrastania oraz wystepowania podrażnień. Aplikację pasty cukrowej można powtarzać wielokrotnie w tym samym miejscu, dzięki czemu gwartanuje ona 100% dokładności. Ból związany z depilacją jest ograniczony do minimum! Jesli raz spróbujesz depilacji cukrowej - nie będziesz chciał wracać do wosku!
Nazwa Cena
Twarz 39 zł
Ręce 59 zł
Pachy 29 zł
Barki 49 zł
Plecy 49/89 zł
Klatka piersiowa 49/89 zł
Brzuch cały 49 zł
Linia brzucha 15 zł
Pośladki 49 zł
Uda 69 zł
Łydki 69 zł
Nogi 119 zł
Wąsik 15 zł
Stanowi altenratywę dla lasera, w przypadku włosów pozbawionych melaniny, czyli bardzo jasnych lub siwych. Elektrokoagulacja jest zabiegiem polegającym na wykorzystaniu właściwości prądu elektrycznego wysokiej częstotliwości, który przepływając przez odpowiednie elektrody, wytwarza cieplo powodujące koagulację bialka tkankowego. Zabieg elektroagulacji jest bardzo bezpieczny, krótki i odbywa się bez zbytniej uciążliwości i potrzeby ograniczenia obowiązkow zawodowych. Jest to metoda bezinwazyjna, a w czasie zabiegu nie dochodzi do krwawienia
Nazwa Cena
Cena za punkt 49 zł
Przy większej ilości punktów cenę
ustalamy indywidualnie.
Dzięki dynamicznemu naświetlaniu intensywnym światłem SSR uzyskujemy doskonałe efekty kompleksowego odmłodzenia i Liftingu skóry. Kosmetolog personalizcuje ustawienia komputera do cech indywidualnych klienta. W czasie terapii następuje odnowa kolagenu w skutek intensywnego przegrzania włókien i widoczne przywrócenie ich elastyczności oraz stymulacja do dalszej regeneracji. Obserwujemy ujednolicenie kolorytu, napięcie, odświeżenie skóry, wyraźne wypłycenie zmarszczek oraz bruzd, redukcję poszerzonych porów, naczynek krwionośnych, plam pigmentacyjnych. Zabieg jest w pełni bezpieczny oraz nieinwazyjny: nie wymaga rekonwalescencji w warunkach domowych.
Nazwa Cena
Twarz 229 zł
Twarz + Szyja / Szyja + Dekolt 269 zł
Twarz + Szyja + Dekolt 319 zł
Dekolt 229 zł
Szyja 149 zł
Kolana 169 zł
Brzuch 249 zł
Pośladki 249 zł
Dłonie 129 zł
Peeling + maska do zabiegu 60 zł
Każda inna strfa do uzgodnienia
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2.
Kompleksowa kuracja usuwająca jednocześnie drobne zmarszczki, przebarwienia, popękane naczynka, piegi, rozszerzone pory oraz inne niedoskonałości skóry. Tym samym pobudzamy skórę do naturalnej produkcji kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jej jędrność i dobrą kondycję. Ostatecznym rezultatem zabiegu Fotoodmładzania jest lifting bez użycia skalpela Kliknij i poznaj bliżej zasadę działania zabiegu.
Nazwa Cena
Twarz* 229 zł
Szyja i dekolt* 199 zł
Twarz, Szyja i dekolt* 299 zł
Dłonie* 49 zł
* W zabieg wliczona jest pełne przygotowanie skóry: peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja oraz wyciszająca maska po zabiegu.
Dobrane indywidualnie do problemu parametry fali świetlnej wychwytują plamy pigmentacyjne, które szpecą wygląd skóry. Proces niszczenia przebrawień przebiega w znacznie łagodniejszy oraz bezpieczniejszy sposób niż peelingi chemiczne. Wystarczy tylko jeden zabieg, by przywrócić skórze jednolity, zdrowy, pełen blasku kolor. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działania zabiegu.
Nazwa Cena
Twarz 269 zł
Policzki 149 zł
Czoło 149 zł
Szyja 159 zł
Dekolt 269 zł
Przedramiona 199 zł
Ramiona 199 zł
Dłonie 199 zł
Pojedyncze przebarwienie 89 zł
Każda inna strefa do uzgodnienia
W zabieg wliczona jest maska wyciszająca po zabiegu.
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2
Krępujące, trudne do zamaskowania naczynka-pajączki widoczne u powierzchni skóry, rumień oraz punkty rubinowe skutecznie poddają się terapii Intensywnie Pulsującym Światłem. Metoda ta jest bezinwazyjna dla skóry i tkanek. Drobne naczynka ulegają obkurczeniu, a w następnej kolejności trwałemu zamknięciu bez powstawania blizn. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działania zabiegu.
Nazwa Cena
Nos 119 zł
Policzki* 149 zł
Broda 119 zł
Twarz* 269 zł
Szyja* 159 zł
Dekolt* 149 zł
Pojedyncze naczynko 59 zł
* W zabieg wliczona jest maska wyciszająca po zabiegu.
Niezwykle skuteczna metoda naświetlania zapalnych zmian trądzikowych z jednoczesnym użyciem prądów RF. Wraz z redukcją wyprysków następuje kompleksowe działanie w celu likwidacji wszystkich problemów towarzyszących skórze trądzikowej, czyli: przebarwień, zatkanych porów, drobnych blizn i nadmiernemu wydzielaniu serum. W porównaniu do terapii antybiotykowych, nasza terapia jest całkowicie bezinwazyjna, gdyż nie obciąża organiżmu. Kliknij i poznaj bliżej zasadę działania zabiegu.
Nazwa Cena
Twarz 129 zł
Twarz* 179 zł
Plecy 129 zł
Plecy* 179 zł
* W zabieg wliczone jest pełne przygotowanie skóry: peeling lub mikrodermabrazja oraz wyciszająca maska po zabiegu.
Pakiety zabiegów zawsze taniej! O szczegóły pytaj w salonie przy ul. Podgórnej 43a/2.
Błyskawiczny i niezawodny sposób na piękny uśmiech. Zabieg wybielania polega na nałożeniu spejalistycznego, oryginalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora BEYOND. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby. Cały zabieg trwa 60 minut, jest całkowicie bezpieczny, wykonywany przez wyszkolony personel. Zęby po wybielaniu nie stają się "bardziej chłonne" dla barwiących substancji, a trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od trybu życia pacjenta. Efekt pozostaje widoczny średnio przez 2 lata.
Nazwa Cena
Kompleksowy zabieg 599 zł
Sesja uzupełniająca 249 zł

Wśród niej na pewno każdy z klientów znajdzie zabieg dopasowany do swoich potrzeb. Cały czas staramy się poszerzać ofertę o nowe usługi, które cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku, dlatego też doskonalimy swoje umiejętności, co pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość każdego zabiegu. Naszą specjalnością od wielu lat jest bezbolesna depilacja laserowa, na którą decyduje się nie tylko duża ilość Pań, ale również i Panów. Zbędne owłosienie przeszkadza każdemu, dlatego oferujemy laserowe usuwanie owłosienia – cennik wyszczególnia konkretne części ciała oraz sposób depilacji, zachęcamy więc do zapoznania się z naszymi cenami.

Warto jednak wspomnieć, że na tym nie kończy się zakres naszych usług. Znajdą Państwo w ofercie również usuwanie przebarwień czy zabieg z wykorzystaniem dermapen – tradycyjna mezoterapia mikroigłowa nie stanowi dla nas również żadnego problemu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.