TEL: +48 605 26 33 99 ul. Podgórna 43a / 2 Zielona Góra

O NAS


Naszym priorytetem jest profesjonalna obsługa i najwyższej jakości zabiegi. Wszystkie kosmetyki i urządzenia, które wprowadzamy do naszej oferty przechodzą liczne testy i są poddawane gruntownej analizie efektywności i bezpieczeństwa stosowania. Stawiamy przede wszystkim na skuteczność! Do każdego klienta podchodzimy indywidualne, służymy radą i pomcą w dobraniu odpowiednich zabiegów gabinetowych oraz profesjonalnej i kompleksowej pielęgnacji domowej.

W czym się specjalizujemy?

Depilacja

laser diodowy, laser SHR, pasta cukrowa RYOX PRO i nie tylko

Depilacją zajmujemy się nieprzerwanie od ponad 11 lat. Dzięku tysiącom osób, którym w tym czasie mieliśmy przyjemność pomóc, zgromadziliśmy szeroką wiedzę dotyczącą diagnostyki skóry i wyboru odpowiedniej metody depilacji. Nasze ogromne doświadczenie pozwala nam znacznie zredukować ryzyko podrażnień, bólu i innych nieprzyjemnych odczyć związanych z usuwaniem zbędnego owłosienia.

Odmładzanie aparaturowe i zabiegi pielęgnacyjne

Dzisiejszy trend piękna to dbałość o wygląd zewnętrzny. Dlatego skutecznie odmładzamy korzystając z najnowszych odkryć medycyny, kosmetologii, chemii i techniki oraz wykorzystując zabiegi oparte na najlepszej jakości kosmetykach. Takie działanie gwarantuje zarówno wysoką skuteczność zabiegu, ale także komfort i co najważniejsze bezpieczeństwo naszych klientów.


GALERIA